Plastická chirurgie

Domů Ortopedie Chirurgie Koloproktologie Gynekologie Urologie

Splníme vám tajný sen na cestě za krásou. Naši odborníci vám v AKESO POLIKLINICE v pražských Nových Butovicích poskytnou všechny potřebné konzultace před zákrokem, zajistí předoperační vyšetření a postarají se o vás i po následné operaci až do úplného zhojení.

PŘEDOPERAČNÍ VYŠETŘENÍ
Objednejte se phone 14 000
 

Komplexní péče

Na rozdíl od jiných klinik provádíme veškeré operační výkony v Rehabilitační nemocnici Beroun, která nabízí nejen vysoký standard péče, ale i moderní zázemí včetně JIP s nepřetržitým dohledem zdravotnického personálu.

Samozřejmostí je pro nás také nabídka hotelového pooperačního ubytování s moderní gastronomií či zajištění dopravy pacientů po výkonu zpět domů.

 
 

Osobní a vlídný přístup

Přijďte k nám na nezávaznou konzultaci. Naše AKESO POLIKLINIKA v pražských Nových Butovicích nabízí široké spektrum zákroků v rámci estetické a plastické chirurgie. Náš tým špičkových lékařů a vstřícných sester ke každému přistupuje s individuálním a lidským přístupem. Vždy se snažíme maximálně vyhovět každému klientovi a dbáme zejména na bezpečnost zákroků.

Před a pooperační konzultace v AKESO POLIKLINICE v Nových Butovicích
Zákroky v Rehabilitační nemocnici Beroun
Nadstandardní ubytování
Rehabilitace po výkonu

Prohlédněte si naše zařízení

Zajistíme vám kompletní předoperační vyšetření

 

Bezpečnost pacientů je pro nás naprostou prioritou! Abychom vám poskytli maximální komfort a ušetřili čas, zajistíme vám kompletní předoperační vyšetření v rámci našich pracovišť.

  • vyšetření praktickým nebo interním lékařem
  • vyšetření magnetickou rezonancí či RTG
  • laboratorní vyšetření krve a moči
  • anesteziologické vyšetření
  • EKG vyšetření
Objednejte se phone 14 000  
Objednejte se phone 14 000  
SPEKTRUM VÝKONŮ

Mám zájem o konzultaci

*
*
*
*
*
Zdraví člověka.
Lidskost.
Vstřícnost.